دبستان پسرانه - سرخس
امروز    ساعت:
ویژه ها
تبریک تولد
  عضویت در کانال پیام رسان سروش
  نظر سنجی
  جلسه اولیا و مربیان پایه ششم دبستان پسرانه سرخس برگزار شد
  جلسه اولیا و مربیان پایه ششم دبستان پسرانه امام حسین علیه السلام شهرستان سرخس روز یکشنبه دوم مهرماه برگزار شد.
  [تصوير قبلي] [تصوير بعدي]
  به گزارش تبار، جلسه اولیا و مربیان پایه ششم دبستان پسرانه امام حسین علیه السلام شهرستان سرخس روز یکشنبه دوم مهرماه برگزار شد.

  مجید چوبدار، مدیر دبستان پسرانه امام حسین علیه السلام سرخس در این جلسه با بیان اینکه مسائل پرورشی برای ما در کنار مسائل آموزشی از اهمیت زیادی برخوردار است، گفت: تلاش داریم با ایجاد فضای مناسب فرهنگی آموزشی در جهت سند تحول بنیادین و سند 1404 گام برداریم و دانش آموزان موفقی را هم از لحاظ دینی مذهبی و هم از لحاظ آموزشی و علمی پرورش دهیم.

  خانم اسکندری، معلم پایه ششم این دبستان نیز در این جلسه با اشاره به نکات آموزشی و روانشناسی به خانواده ها از توجه ویژه در امر آموزش و توجه به آن گفت.

  ایشان همچنین از اجرای برنامه های فرهنگی پرورشی در کلاس ششم خبرداد و گفت: یکشنبه های هر هفته صبح در کلاس ششم زیارت عاشورا قرائت می شود تا دانش آموزان با این دعای پر فضیلت انس بگیرند.

  خانم اسکندری با بیان اینکه مسئله آموزش دانش آموزان پایه ششم که در سن حساسی هستند و وارد راهنمایی می شوند را باید جدی گرفت و خانواده ها باید در مسئله آموزش همراه با مدرسه و معلم باشند.

  در این جلسه همچنین خانم دادمحمدی مربی قرآن و پرورشی مدرسه نیز با بیان نکاتی درباره آموزش قرآن دانش آموزان از اهمیت جایگاه قرآن و همکاری والدین در آموزش قرآن در خانه گفت.
  توسط : علی صوفی (1396/07/12)

  اين سايت تا كنون 166212 بازديدكننده داشته است
  © تمامی حقوق این پایگاه
  متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی
  امام حسین علیه السلام می باشد